KONST / Litografier / Litografier 7528385
nr 752 8385
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografier, 2 st. Peter Dahl (f. 1934), 'Frigörelsen', signerade, 25x18, oramade
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 april 2012
kl 19:57:15
4/4 12:14:43
Peter Dahl (f. 1934)